![Εκδήλωση της ΝΙΚΗΣ στον Βόλο](/images/2024/01/30/natsios_ekd_volou (1) (1) (1)_large.jpg)
Εκδήλωση της ΝΙΚΗΣ στον Βόλο
Εκδήλωση στον Βόλο πραγματοποίησε η Τοπική Κοινότητα Μαγνησίας της ΝΙΚΗΣ το Σάββατο 13 Ιανουαρίου 2024. Θέμα της Εκδήλωσης «Η Ρωμιοσύνη ενάντια στον Ολοκληρωτισμό»: - Ροζ Ολοκληρωτισμός σε σχολεία και με γάμους ομοφυλοφίλων, - Δημογραφικός Ολοκληρωτισμός με αντικατάσταση Ελλήνων και - Ψηφιακός Ολοκληρωτισμός με ταυτότητα-κάρτα πολίτη.
Κεντρικός ομιλητής ήταν ο Πρόεδρος της ΝΙΚΗΣ Δημήτρης Νατσιός, ενώ μίλησαν και οι: - Νικόλαος Παπαδόπουλος, βουλευτής Β' Θεσσαλονίκης της ΝΙΚΗΣ και - Δημήτρης Χιωτακάκος, Δρ Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών. Την εκδήλωση άνοιξε ο Υπεύθυνος της Τοπικής Κοινότητας Μαγνησίας της ΝΙΚΗΣ, Απόστολος Γιωτάκος, ενώ την παρουσίαση των ομιλητών έκανε η Ελένη Σκουριά, Τομεάρχης Παιδείας της ΝΙΚΗΣ.